Rychlý a levný internet od  Připojto.cz

Tápete nad tím, jaký internet zvolit? Vsaďte na PřipojTo – největší srovnávač internetu v ČR. Nabídne vám srovnání poskytovatelů O2, T-mobile, Vodafone, i dalších a získáte komparaci cen tarifů, které pravděpodobně rozhodnou o Vašem finálním favoritovi.

Pokud byste si rádi ověřili rychlost internetu u vás doma nebo v kanceláři, můžete využít aplikaci měření rychlosti internetu. Do jedné minuty vám spočítá přesnou rychlost. A jestli si přejete změnit poskytovatele připojení, zvolte naši možnost v rámci ověření dostupnosti internetu a my Vám vybereme takový tarif a balíček, který bude pro Vás a Vaši adresu nejvhodnější. Vámi zvolený balíček nemusí obsahovat jen připojení k internetu, ale také digitální televizi přes internet. V naší nabídce tarifů najdete nejrychlejší i nejlevnější internet od  těch největších a solidních poskytovatelů internetu. K těmto základním službám Vám garantujeme zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ačkoliv sídlíme v Praze, umíme srovnat i poskytnout internet v rámci celé České republiky. Místem se totiž služby jako internet nebo televize přes internet neliší a poskytovatelé nabízí své tarify všude a téměř se stejnými podmínkami. Díky širokému záběru poskytovatelů internetového připojení na Pripojto.cz vám rychle a snadno vybereme a nabídneme levný a stabilní internet. V procesu výběru nejprve zjistíme, zda je daný internet dostupný na Vaší adrese, ať už domácí, nebo pracovní, a poté zvolíme opravdu ten nejvhodnější a nejstabilnější.

V balíčku, který kombinuje internet na doma a internetovou televizi, získáte několik výhod, a zároveň nebudete potřebovat set-top box či anténu. Rychlost a stabilita Vašeho internetu se může lišit v závislosti na mnoha faktorech. Na míru Vám vybereme takového poskytovatele, který vyhoví všem Vašim požadavkům. V dnešních domácnostech je v době digitální oblíbeným balíčkem internet HD na doma + digitální televize přes internet. Díky pevnému internetovému připojení a předem zvolenému televiznímu tarifu se doma dočkáte desítek až sta HD TV kanálů, pro jejichž pohodlné sledování netřeba antény ani set-top boxu. A protože spolupracujeme výhradně s odbornými techniky a poskytovateli, disponujeme obsáhlou datovou infrastrukturou, a tak je pro nás snadné nabídnout Vám výhodný internet dle Vašich představ.

Neomezený internet na doma od Pripojto.com

Jak jsme již naznačili, Připopojto.com je širokým srovnávačem poskytovatelů internetového připojení. Připravili jsme pro Vás aplikaci na měření rychlosti internetu, která Vám dokáže ihned změřit rychlost přijímaných a odesílaných dat. Nabízíme i moderní technologické řešení digitální televize a vzhledem k profesionální spolupráci s poskytovateli nabízíme ty nejlepší tarify pro internet na doma. Do balíčku služeb zahrnujeme připojení, instalaci a nepřetržitou zákaznickou podporu.

Jsme jednička na trhu v poskytování internetového připojení. Nabízené služby zajistíme v celé ČR a technické služby poskytujeme také všude stejné. Prostřednictvím odborně vyškolených techniků Vám najdeme to nejvhodnější připojení a dostupnost zjistíme skrze detailní analýzu datové infrastruktury. Až poté Vám doporučíme internet na doma nebo do firmy. Dle stavu kabeláže a síle bezdrátového signálu ve Vašem místě vybereme vhodný internet vzduchem přes WiFi, nebo pevný internet vedený přes kabelové připojení.

Měření rychlosti internetu

Vysoká kvalita, stabilita, rychlost. To jsou tři proměnné, na kterých nám během výběru poskytovaného internetu záleží. V rámci měření rychlosti internetu můžete snadno zjistit, jak je na tom Váš internet nyní a podle požadavků jej změnit. To vám ulehčí náš srovnávač poskytovatelů a jednotlivých tarifů.

Vyzkoušejte naše připojení k internetu a přesvědčte se o tom, že máme pro vás, jakožto naše zákazníky, nejlepší a na míru šité tarify pro připojení k internetu i k televizi přes internet.

Postele a matrace od společnosti Purtex s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o., založená v roce 1995, je předním českým a slovenským výrobcem postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. V našich výrobních závodech ve Zdibech , KlecanechČeské Skalici a Holíči používáme nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací vyrábíme například pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře. Používáme výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX. V roce 2005 proběhlo schválení našich výrobků ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu, od roku 2006 započalo klinické hodnocení našich matrací jako zdravotnického prostředku.